Online Perde Tasarım

Hakkımızda

"Konak Perde bir Konak Tasarım markasıdır."

Konak Tasarım Hakkında

2001 yılında kurulan KONAK TASARIM kurulduğu yıldan bu yana modern ve çağdaş perde sektöründe bir çok yeniliklere imza atarak sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Avrupa'nın " CALCUTTA, FERRARI SOLTIS, MOTTURA, STROMMA, COPACO, SANI, HELIOSCREEN, SVENSSON, VEROSOL, HEXCEL, HOLIS, TECNOPLAST, FABER-BENTHIN, MERMET, JM " gibi son derece seçkin ve önde gelen firmalarından ürün ithal etmektedir. Firmamız ithalatın yanı sıra muhtelif ülkelere proje bazlı sistem ihracatında da bulunmaktadır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz büyük ulusal ve uluslararası projelerin altına imza koymaktır. Bunun yanı sıra Türkiye'de verilmiş bulunan bayilikler vasıtası ile iç piyasaya toptan ve perakende olarak hizmet verilmektedir. Firmamız bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da sektöründeki bir çok ilke imza atarak yoluna devam etmek arzusundadır.

www.www.konakperde.com.tr

Ürün Grupları

Stor Perde - Ahşap Jaluzi Perde - Dikey Perde - Katlamalı Perde - Tül Jaluzi Perde - Plise Perde - Düet Perde - Japon Perde - Dış Cephe Stor Perde - Çatı Perdesi - Silver Screen Perde - Zebra Perde - Metal Jaluzi Perde - Sahne Perdesi - Cam Film Perde - Trajlı Ray - İp Perde Modelleri - Briz Perde - Kış Bahçesi Perdesi